Kim jestem i co znajdziesz na stronie?

Cześć,

jest mi miło powitać Ciebie na mojej stronie. Jest to strona prywatna, hobbysty, pasjonaty. Swój czas staram się dzielić pomiędzy fotografię oraz Bezpieczeństwo IT. Ci z was, którzy mnie znają osobiście wiedzą, że lubię dużo mówić, tłumaczyć i przekazywać swoją wiedzę.

Jest to kolejna odsłona strony (obecna wersja to 3), na której będę się starał troszkę edukować pod kątem Bezpieczeństwa IT, pokazywać najlepsze praktyki. Będę opisywał zagrożenia z jakimi możecie się spotkać i te z którymi sam się spotkałem. Na stronie pojawią się rozwiązania z których sam korzystam, korzystałem, myślałem o nich. Nie reprezentuję żadnej firmy sprzedającej systemy i urządzenia Bezpieczeństwa IT. Nie zamierzam się rozpisywać gdzie pracowałem, co robiłem, jakie certyfikaty posiadam – od tego są dedykowane portale.

Mam gorącą prośbę, jeżeli znajdziesz błędy w moich wpisach, czy to gramatyczne, czy to merytoryczne daj mi znać. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować napisz maila pawel.boruc[@]pb-art.pl

„Ono dif-tor heh smusma”,

Paweł Boruc

„Bez pasji nie masz energii, a bez energii nie masz nic.” – Donald Trump